مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی ملاشیه(۱) از اجرای طرح سحاب در ملاشیه خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی، با هدف محرومیت‌زدایی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی، طرح اشتغالزایی اجتماع محور سحاب به همت بنیاد برکت در منطقه ملاشیه اجرا خواهد شد. مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی ملاشیه(۱) […]

مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی ملاشیه(۱) از اجرای طرح سحاب در ملاشیه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی، با هدف محرومیت‌زدایی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی، طرح اشتغالزایی اجتماع محور سحاب به همت بنیاد برکت در منطقه ملاشیه اجرا خواهد شد.
مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی ملاشیه(۱) با اعلام این خبر گفت: طی بازید امروز دوشنبه (۱۰ تیرماه ۱۳۹۸) نمایندگان بنیاد برکت از شرایط کالبدی و اجتماعی کوی ملاشیه، قول مساعدت در خصوص اجرای طرح سحاب بمنظور حمایت از مشاغل خرد و خانگی در سطح ملاشیه دادند.
عیسی قاطعی افزود: در این نشست ضمن ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده از زمان راه اندازی دفتر توسعه محلی تاکنون، فرصت ها و تهدیدهای شناسایی شده در این منطقه بطور کامل تشریح گردید.
همچنین در ادامه این جلسه نیز خلاصه ای از برنامه ها و اقدامات در حال انجام و آینده بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) توسط آقایان عبدی و شهابی که بعنوان نماینده بنیاد حضور داشتند، ارایه گردید. مدیر دفتر توسعه محلی، تامین اعتبار جهت عملیات تکمیل فرهنگسرای ملاشیه را از جمله حمایت های بنیاد برکت عنوان کرد.
براساس این گزارش، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) طرح اشتغال‌زایی سحاب (سرمایه گذاری حمایتی اشتغال زایی برکت) را در قالب طرح‌های توانمندسازی اقتصادی اجتماع‌محور، تسهیلات‌محور و بنگاه‌محور خود در روستاها و مناطق محروم و کم‌توسعه‌یافته‌ کشور راه‌اندازی و به‌بهره‌برداری رسانده است.