جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر توسعه محلی و تسهیلگری و همچنین راهبران این دفاتر صبح امروز شنبه ( ۴ خردادماه ۱۳۹۸)در دفتر تسهیلگری و توسعه محلی کوی سیاحی برگزار شد. در این جلسه مديران‌ با همفكري‌ و تعامل‌ درمورد موضوعهاي‌ مطرح‌ شده‌ و هم اندیشی جهت رفع نارسایی های محلات هدف به‌ تبادل‌ اطلاعات‌ پرداختند. در […]

جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر توسعه محلی و تسهیلگری و همچنین راهبران این دفاتر صبح امروز شنبه ( ۴ خردادماه ۱۳۹۸)در دفتر تسهیلگری و توسعه محلی کوی سیاحی برگزار شد.

در این جلسه مديران‌ با همفكري‌ و تعامل‌ درمورد موضوعهاي‌ مطرح‌ شده‌ و هم اندیشی جهت رفع نارسایی های محلات هدف به‌ تبادل‌ اطلاعات‌ پرداختند.

در این نشست، جمع بندی مسایل و مشکلات مشترک دفاتر در محلات هدف و اقدامات صورت گرفته توسط دفاتر و همچنین موانع موجود در زمینه تحقق اهداف تعیین شده مطرح گردید. در این جلسه مقرر شد، مشکلات در سطح کلان مطرح شده و اقدامات لازم از سوی وزارت کشور صورت پذیرد.

از جمله مسایل عنوان شده و مشترک همه دفاتر می توان به پروژه های نیمه کاره، احداث شبکه فاضلاب در مناطق هدف اشاره کرد که قرار است در قالب پروژه های محرک و توسعه محلات در وزارت کشور مطرح و پیگیری شود.

لازم به ذکر است اعتمادسازی ، ایجاد انگیزه و جلب مشارکت عمومی ازجمله وظایف این دفاتر است که در نهایت به بهبود شرایط محیطی و معیشتی ساکنان محلی کمک خواهد.