شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان با همکاری دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی ۱۱۶ نفر از مردم منطقه نمره هشت را رایگان مداوا کردند. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی دفاتر توسعه محلی و تسهیلگری، با همکاری بخش امور اجتماعی فرمانداری مسجدسلیمان و دفاتر تسهیلگری ،تیم پزشکی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، شامگاه […]

شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان با همکاری دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی ۱۱۶ نفر از مردم منطقه نمره هشت را رایگان مداوا کردند.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی دفاتر توسعه محلی و تسهیلگری، با همکاری بخش امور اجتماعی فرمانداری مسجدسلیمان و دفاتر تسهیلگری ،تیم پزشکی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، شامگاه یکشنبه (۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۸) به محله نمره هشت جهت ارائه خدمات رایگان پزشکی اعزام شدند.
مدیر دفتر تسهیلگری و توسطه محلی نمره هشت گفت: در راستای خدمت رسانی به روستاهای کمتر توسعه یافته و ارتقاء سلامتی
مردم این منطقه طرح ویزیت رایگان برای ۱۱۶ نفر از اهالی در محل این دفتر توسط دو تن از پزشکان مجرب شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان انجام شد.
مهران علیدادی افزود: همچنین ۳۱ نفر برای معاینه و بررسی بیشتر با دریافت معرفی نامه به پزشکان متخصص بیمارستان ۲۲ بهمن این شهرستان ارجاع داده شدند. لازم به ذکر است، در این جلسه مقرر شد؛ این طرح طی تفاهم‌نامه ای متناسب با نیازهای اهالی همچنان ادامه یابد.

  • نویسنده : سجاد محمودی